Niedziela Dobrego Pasterza

W Niedzielę Dobrego Pasterza spotkaliśmy się w kościele św. Marcina na Eucharystii sprawowanej przez zaprzyjaźnionego już z nami ks. Dominika Ostrowskiego.

W bliskości z Bogiem

W trzecią sobotę marca, punktualnie o 13tej rozpoczęliśmy wielkopostny dzień skupienia rejonu wrocławskiego. Konferencję poprowadził o. Paweł Adamarek jezuita, który z pasją i zaangażowaniem opowiadał o modlitwie.

Spotkanie ze Słowem Pana we Wrocławiu

Spotkania ze Słowem Pana odbywają się na ul. Katedralna 4, w salce nr 7 godz.: 16:00 - 18:00. Spotkanie to jest dla członków Duszpasterstwa, dla sympatyków i dla tych, którzy chcieliby poznać naszą grupę i wspólnie pochylić się nad Słowem Bożym, porozmawiać itp.

Czas Wielkiego Postu

W 2 niedzielę Wielkiego Postu spotkaliśmy się w kościele św. Marcina na Ostrowie Tumskim. Mszę św. celebrował Ks. dr hab. Dominik Ostrowski.

Spotkanie z kolędą w tle

Za nami kolejne spotkanie wrocławskiej grupy 33. Tym razem miało ono bardzo świąteczny wymiar, nadal mocno bożonarodzeniowy. A my sami, członkowie duszpasterstwa, z dużą starannością przygotowaliśmy klimatyczne spotkanie opłatkowo-noworoczne.

Na pożegnanie lata

W ostatnią sobotę kalendarzowego lata miał swoje spotkanie rejon wrocławski...

Wakacyjna integracja nad Odrą

Wakacje w pełni więc czas na krótką relację z ostatniego lipcowego spotkania. Działo się:) Mieliśmy wspaniałego gościa ks. Tomasza Koryciorza, który przyjechał do nas z Katowic.

Sztuka nawiązywania relacji

Majowe spotkanie za nami:) Tym razem po Mszy św. na nasze spotkanie przybył gość Pani dr Iwona Niedbalska z tematem: "Sztuka nawiązywania relacji".

Wielki Post - czas duchowej przemiany

Lutowe spotkanie rozpoczęliśmy od próby śpiewu poprowadzonej przez Anię. Po długiej przerwie Eucharystię znów celebrował dla nas ks. Stanisław Paszkowski, tym razem wraz z ks. Jarosławem Grabiakiem.

Przedświąteczne spotkanie rejonu wrocławskiego

W czwartą niedzielę Adwentu spotkaliśmy się na wspólnotowej Mszy dziękczynnej sprawowanej za powrót do zdrowia księdza Stanisława oraz za wszystkie dobre rzeczy, które wydarzyły się w naszej grupie w mijającym roku.