Na pożegnanie lata

W ostatnią sobotę kalendarzowego lata miał swoje spotkanie rejon wrocławski...

Wakacyjna integracja nad Odrą

Wakacje w pełni więc czas na krótką relację z ostatniego lipcowego spotkania. Działo się:) Mieliśmy wspaniałego gościa ks. Tomasza Koryciorza, który przyjechał do nas z Katowic.

Sztuka nawiązywania relacji

Majowe spotkanie za nami:) Tym razem po Mszy św. na nasze spotkanie przybył gość Pani dr Iwona Niedbalska z tematem: "Sztuka nawiązywania relacji".

Wielki Post - czas duchowej przemiany

Lutowe spotkanie rozpoczęliśmy od próby śpiewu poprowadzonej przez Anię. Po długiej przerwie Eucharystię znów celebrował dla nas ks. Stanisław Paszkowski, tym razem wraz z ks. Jarosławem Grabiakiem.

Przedświąteczne spotkanie rejonu wrocławskiego

W czwartą niedzielę Adwentu spotkaliśmy się na wspólnotowej Mszy dziękczynnej sprawowanej za powrót do zdrowia księdza Stanisława oraz za wszystkie dobre rzeczy, które wydarzyły się w naszej grupie w mijającym roku.

Jak dobrze przeżyć Adwent?

Listopadowa Eucharystia sprawowana była w intencji dobrego przeżycia nadchodzącego Adwentu oraz za naszego duszpasterza księdza Stanisława.

Siła modlitwy

Dobrze jest być we wspólnocie w tym pełnym konfliktów świecie - od tych słów ks. Lech Nowak rozpoczął Eucharystię na naszym październikowym spotkaniu.

Głośmy Dobrą Nowinę

W wrześniową sobotę spotkaliśmy się w kościele św. Piotra i Pawła na Ostrowie Tumskim, gdzie Mszę Świętą sprawował dla nas ks. Lech Nowak.

Ostatnie wakacyjne spotkanie we Wrocławiu

Co do mnie, nie daj Boże, bym się miał chlubić z czego innego, jak tylko z krzyża Pana naszego Jezusa Chrystusa, dzięki któremu świat stał się ukrzyżowany dla mnie, a ja dla świata (Ga 6,14).

Czyńmy dobro

Lipcowe spotkanie rozpoczęliśmy od Eucharystii, która tradycyjnie już odbyła się w kościele św. Piotra i św. Pawła na Ostrowie Tumskim.