Zbiórka ręczników i świec

Zbliża się czas Adwentu i jak co roku chce uzewnętrznić nasza wrażliwość na ubogich, którzy są wokół nas. W ten zimowy czas, chcemy wyjść naprzeciw codziennym potrzebom osób bezdomnych. W imieniu Sióstr Misjonarek Miłości prosimy o *używane ręczniki* oraz *świece z grubym knotem*.

Skupieni na różańcu

Przepięknie położony Pocysterski Zespół Klasztorno-Pałacowy w Rudach to miejsce, w którym odbyły się tegoroczne dni skupienia naszego duszpasterstwa pod hasłem „Różaniec jako modlitwa medytacyjna Kościoła”.

Zembrzyce 2023

W dniach 11-15 sierpnia 2023 spotkaliśmy się po raz kolejny w Ośrodku Rekolekcyjnym Totus Tuus w Zembrzycach

Kokoszyce 2023

Jak co roku w długi weekend czerwcowy w Domu Rekolekcyjnym Archidiecezji Katowickiej w Kokoszycach odbyły się warsztaty formacyjne dla osób odpowiedzialnych za poszczególne rejony, jak również tych, którzy są z nami dłużej i wiążą swoją przyszłość z naszym duszpasterstwem.

Adoracja żłóbka przed Najświętszym Sakramentem

W dniu 12 stycznia zgromadziliśmy się w kaplicy przy kościele mariackim w Katowicach na comiesięcznej Adoracji Najświętszego Sakramentu, aby tym razem wrócić w naszych rozważaniach do tajemnicy Bożego Narodzenia.

Wyjątkowy Odpust Grupy

Tradycyjnie, w trzecią sobotę listopada, Grupa 33 świętowała odpust, tym razem już po raz 28.

Już po raz dwunasty pielgrzymowaliśmy do Pani Jasnogórskiej

Już po raz dwunasty, jako Grupa 33, wyruszyliśmy na szlak pielgrzymkowy, by zanieść Czarnej Madonnie nasze podziękowania, intencje i prośby. Pielgrzymkę, której hasłem było „Królowo Pokoju módl się za nami”, zorganizował rejon Tychy. Wzięły w niej udział 44 osoby z rejonów śląskich, ale także z Warszawy, Wrocławia, Poznania, a nawet Nowego Sącza.